Skip to content

Mööbel

Mööbel lisab kodule elulisust. See teeb kodu hubaseks ning lisab unikaalsust. Mööbli disaine ja võimalusi on palju, vastavalt soovile ja maitsele saab kujundada just sellise atmosfääri nagu oled alati ihaldanud. 

Korrektne sisustus muudab kodu ainulaadseks ning ühtseks tervikuks. Selleks, et saada silme ette suure pildi toome välja erinevad mööbli valmistamise võimalused ja stiilid.

Võta meiega ühendust ning küsi hinnapakkumist. 

Köögimööbel

Köök on kodu üks tähtsaim koht. Seal valmistataks imelist toitu, kus igal pereliikmel ja ka külalistel meeldib aega veeta. See on koht millega tungid enda pere südamesse. Köök annab koha loovusele ja annetele.

Köögi juures on kappidel oluline roll. Kappidesse paigutatakse kogu köögi interjöör ning mida lihtsam, loogilisem ja funktsionaalsem see on seda parem. Oluline koht on disainil ning ühtsel välimusel.

Teiseks kõige olulisem asi köögis on laud. Laua suurus ja kuju oleneb köögi suurusest ja võimetest. Vastavalt tingimustele saab disainida just sellise köögilaua, mis sobib igasse kodusse.

Kogu süsteemi muudab lõpuks tervikuks toolid. Selleks, et leida endale sobivad toolid peab jälgima ümbritsevat keskkonda, köögi disaini ning muidugi ka mugavust. Kõige lihtsamini puhastatavad toolid on nahast, kuid selle hinnaklass võib minna kõrgele. Tekstiil i hinnaklass on madalab aga seda on raskem hooldada. 

Esikumööbel

Esik annab meile esmamulje kodust, kuna see on esimene ruum kuhu siseneme. Mida avaram esik on seda parem, kuna sinna peavad mahtuma riided ja jalanõud. Kui esikusse saab mahutada kapi, on see ideaalne, kui ei saa, siis kindlasti on vajalikud riidenagid ja jalatsiriiulid.

Elutoamööbel

Elutuba on koht, kus me veedame enda päevasest ajast kõige kauem aega. See on puhkamiseks, nautimiseks ning pereliikmetega rääkimiseks. Mida rohkem elujõust pakatavat energiat see edasi annab seda parem. 

Selleks, et saada maksimaalse mugavuse osaliseks peab alustama diivanist ja tugitoolist, mis annavad täpselt selle mõnusa olemise. See millise disainiga, suurusega ja materjaliga diivan on oleneb täiesti pererahva soovidest. Nahka on jällegist lihtsam hooldada, kuid tekstiilist elutoamööbel on rohkem kulumiskindel. 

Vannitoamööbel

Vannituba peaks sisaldama kõiki vajalikke funktsioone. Kui mõelda olulisusele, siis kapid annavad väärtuse ja praktilisuse. Sinna saab asetada enda vajalikud esemed ja tooted.

Magamistoamööbel

Öise aja veedame me just selles ruumis. Mida hubasem ja mugavam see on seda parema une ka tagab. Magamistoas ei saa üle ega ümber kummutist või öökapist. 

Magamistoa keskpunktiks on muidugi voodi. Olenevalt toa suurusest saab valida endale sobiva voodi. Kui mõelda materjali peale, siis parimaks vastupidavaks materjaliks peetakse täispuitu ja metalli.

Muu mööbel

Olenevalt kodu suurusest ja planeeritud tubade arvust võib tekkida juurde veel mööbli vajadust. Alati mõtle läbi enne, mis on toa eesmärk ning mis funktsiooni see täitma peab. Vastavalt sellele kujunda enda tuba just selliseks nagu soovid. 

Miks valida Vätta Puit?

Meil on hea meel teha seda, mis meile meeldib ning muuta iga kodu unikaalseks. Oleme pakkunud kvaliteetset ja kiiret teenust juba aastast 1992. Teeme oma tööd pühendumusega. Teeme ära enne suure eeltöö, kui alustame mööbli ehitamisega. Meile on oluline anda kliendile parim kogemus. Seega teeme vastavad joonised ning kui joonised sobivad kliendile, siis hakkame alles enda tööga pihta.